Yaoh: konopná veganská kosmetika dělaná vegany pro vegany

Yaoh: konopná veganská kosmetika dělaná vegany pro vegany

Léčivé účinky konopného oleje na citlivou či ekzematickou pokožku jsou již v povědomí lidí známé. Konopný olej pomáhá nejen pokožce, je také potravinou, jíž je dobré zařadit do jídelníčku, pro vysoký obsahu nenasycených mastných kyselin a důležitých minerálních látek. Ve stravě konopný olej funguje jako ochrana proti civilizačním nemocem, v kosmetice zvláčňuje a vyživuje pokožku, harmonizuje její stav a pomáhá ji chránit před škodlivými vnějšími vlivy.

Na českém trhu již 2 roky působí značka YAOH, britská společnost, která se zaměřuje na výrobu kosmetických produktů vhodných pro vegany

Oficiálně založil firmu YAOH Tim Barford na počátku roku 2002, avšak výrobě konopné kosmetiky a konopných produktů se věhoval dlouhá léta před tím. První firma, předchůdkyně dnešní  YAOH, vznikla už v roce 1991 v Bristolu a šlo o první britskou firmu obchodující s konopnými produkty. V roce 1994 následovalo otevření první prodejnu v Británii zaměřenou pouze na produkty z konopí.
Tim je od roku 1984 vegan a je vášnivě oddaný myšlence, aby se všechno stalo více “zelené”, ekologické, bio a podle zásad férového obchodu. YAOH, specializující se na bio (organické) konopné produkty, se stala jednou z vedoucích britských veganských společností, které nepoužívají ve svých výrobcích žádné živočišné složky, netestují je na zvířatech a nechávají své výrobky certifikovat logem Vegan na potvrzení těchto kritérií. Kromě toho je YAOH velmi úspěšnou značkou na britském trhu přírodní kosmetiky díky vysoce kvalitním bio surovinám a výborným vlastnostem svých výrobků.

Řada přírodní kosmetiky YAOH používá vysoký poměr bio konopného oleje a jiných esenciálních olejů a bylinných extraktů. Nepoužívá žádné parabeny, chemické konzervanty, SLS (sodium lauryl/laureth sulfáty) ani jiné nepotřebné chemické složky. V oblasti potravin pa YAOH vyrábí několik produktů, z nichž velkoobchod BIONATUR.CZ s.r.o. přiváží do ČR konopný olej a konopný protein v prášku či přístroj na výrobu konopného mléka.
Bio konopný olej, který používá YAOH ve svých výrobcích, je obsažen například v atraktivních tuhých deodorantech nebo v pěti druzích výborných YAOH balzámů na rty - můžete si vybrat, zda zvolíte mango, kokosový, mátový, borůvkový nebo jahodový se smetanou!
Další výrobky zahrnují konopný sprchový gel, bublinkovou koupel, šampon, kondicionér, hydratační krémy, léčivou konopnou mast, tělové mléko, masážní olej nebo tekuté mýdlo z bio konopného oleje. Uvažujete-li o ochraně před slunečními paprsky, pak výborně poslouží sluneční ochranná řada YAOH, která nabízí ochranná konopná mléka s UV faktory 15 nebo 30, regenerační ochranný krém a mléko po opalování. Veškerá kosmetika YAOH je vyráběna jen z bio konopného oleje nejvyšší kvality. 

Konopnou kosmetiku YAOH můžete zakoupit zde:  BIOOBCHOD.CZDotazník není zadán


Napište svůj názor

*
*
*
*

* Vložením jakékoliv odpovědi se celé téma posune nahoru jako nejnovější, nevkládejte proto reakce na jiné téma bez použití odkazu 'odpovědět'.


Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.