Wheaty je wheatečný - a se slevou!

Wheaty je wheatečný - a se slevou!

Ti, kdo jezdili do Německa pro výborné veganské chlazené výrobky, už nemusí zoufat – Wheaty je tady! BIOOBCHOD.CZ začal dovážet do ČR chlazené výrobky německých firem Wheaty, Taifun, Pural (vegi-Cheezly), Viana a Soyatoo, které i přes vyšší cenu vynikají především svou výbornou chutí a kvalitou – v drtivé většině v BIO kvalitě ze surovin z ekologické produkce, vždy 100% rostlinné, vždy s 0% cholesterolu a s 0% laktózy.

 

Dnes bychom vám chtěli představit značku Wheaty, která v týdnu 8.-12.února 2010 proráží na český trh nejen s heslem „Wheaty je wheatečný!“, ale také s akcí na podporu prodeje: čím více nakoupíte, tím více ušetříte! Výrobky Wheaty jsou vyráběny v Německu již od roku 1979 a za více než 30 let výroby se vypracovaly ke špičkové chuti a kvalitě, dané prvotřídními BIO surovinami, čistě rostlinnými surovinami bez cholesterolu a bez laktózy, vhodnými pro osoby s nesnášenlivostí laktózy, příznivce zdravého životního stylu, ale především pro vegany a vegetariány. Wheaty (z anglického „wheat“ = obilí) je synonymem zdravých chlazených produktů, vyráběných bez krutosti na zvířatech, tedy bez použití jakýchkoliv živočišných surovin. Pozor – byly testovány na lidech! :-) Jejich výbornou chuť si oblíbily široké řady zákazníků nejen v mateřském Německu, ale i ve většině dalších západoevropských zemích.

Co jsou výrobky Wheaty zač? Wheaty se vyrábí z rostlinných proteinů, bez použití soji – z obilných zrn. Je čistě veganský, 100% rostlinný, bez soji, bez cholesterolu, bez laktózy, bez mléčné bílkoviny i bez jejich stop, bez vajec. Je vždy BIO, tedy bez geneticky modifikovaných organismů, bez jakékoliv chemie, bez konzervantů a „éček“, je přátelský ke zvířatům i k životnímu prostředí. Výrobky nesou certifikát BIO a také certifikát Vegan a obaly mají plně v češtině.

Výrobky Wheaty zahrnují Wheaty plátky (salámky) jako jsou Wheaty salami, Wheaty uzené nebo Wheaty s konopím. Dále hotové pokrmy, které stačí jen ohřát, nebo sníst tak, jak jsou: gyros v řeckém stylu nebo gyros jaipur v indickém stylu. Pro vyznavače rostlinných uzenin a milovníky grilování jsou zde Wheaty párečky a klobásky – hot dogy, mini hot dogy, frankenberger klobásky, country styl párečky nebo bavorské klobásky – chcete-li rychlou a zdravou večeři, která „šmakuje“, dejte do trouby na plech Wheaty frankenberger klobásky spolu s plátky celeru, dýní hokkaido, paprikou a třeba hlívou ústřičnou – stačí jen potřít směsí oleje s kořením a péct dozlatova! Sortiment Wheaty pak doplňuje Wheaty steak a dále nechlazený sortiment „masových“ tyčinek Wheaty, které jsou k dostání ve variantách s konopím, pyrossi s paprikou nebo tyčinku z čistého tofu – všechny tyčinky slouží jako nesladký snack, který zasytí, dodá proteiny a hodí se do práce, na túru i k televizi.

 

Pozor – promo akce „Čím víc nakoupíte, tím více ušetříte“:

Zakoupíte-li v prodejně BIOOBCHOD.CZ v Praze2 na Bělehradské 71 (přímo na zastávce Bruselská - tram 6 a 11) jakékoliv výrobky Wheaty v týdnu 8.-13.2.2010, získáte slevu 10-50% podle množství zakoupených produktů! Hledejte značku Wheaty a ušetřete: za jeden výrobek máte slevu 10%, za dva 20%, při zakoupení tří 30%, u čtyř 40% a při zakoupení 5 a více libovolných výrobků pak slevu 50%.

Výrobky Wheaty dováží spolu s dalšími výrobky pro vegany a vegetariány do ČR společnost BIONATUR.CZ a kromě zmíněného obchodu BIOOBCHOD.CZ na Bělehradské ulici v Praze 2, kde se dají sehnat v plném sortimentu, vede část sortimentu i Biosoma-Háje či Rozmarýna. Máte-li ve vašem okolí prodejnu biopotravin / zdravé výživy, která tyto výrobky ještě nemá, dejte jim kontakt, ať je pro vás začnou objednávat! Všechny výrobky mají etikety přímo v češtině, takže nemusíte zdlouhavě hledat složení nebo luštit miniaturní písmenka. Vyzkoušejte i Vy, že Wheaty je wheatečný!

Více informací naleznete již brzy na samostatných stránkách www.wheaty.cz nebo www.bionatur.cz.
Dotazník není zadán


Napište svůj názor

*
*
*
*

* Vložením jakékoliv odpovědi se celé téma posune nahoru jako nejnovější, nevkládejte proto reakce na jiné téma bez použití odkazu 'odpovědět'.


Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.