Veganský cestovní pas

Veganský cestovní pas

Nutnost, která je výborným spolucestujícím pro vegany a vegetariány! Veganský cestovní pas je dost malý, aby se vešel do kapsy, ale dost velký, protože zahrnuje jazyky více než 93% světové populace! Brožurka v několika jednoduchých frázích popisuje, jaké potraviny veg*ni mohou a nemohou jíst, a to téměř v každém jazyce, který můžete potřebovat při vašich cestách po zeměkouli. Navíc je zde také pár stránek s obrázky v případě, že jazyky selžou.

Veganský passport byl sestaven 85 vegany z celého světa a je skvělým nástrojem pro eliminování stresu při cestování - stačí ukázat stránku v příslušném jazyce číšníkům, kuchařům, hostitelům či jiným osobám a budete jisti, že plně pochopí, co můžete a nemůžete jíst. Obsahuje také mapu světa s čísly konkrétních jazyků. Při rezervování hotelu můžete konkrétní stránku poslat předem mailem, pokud jedete do jedné konkrétní země, můžete si také danou stránku okopírovat vícekrát. Ať již cestujete po Evropě, Asii, Africe či jižní Americe, veganský passport vám pomůže - sami jsme ověřili - při dovolené v Egyptě stačilo dát okopírovanou zvětšenou stránku kuchařům a celý pobyt nám připravovali veganské jídlo. Vegan passport je také dobrým pomocníkem v situacích, kdy vás při cestování pozve hostitel na neveganské jídlo a odmítnutí by bral jako urážku - stačí ukázat brožurku a vždy pochopí, proč a co můžete a nemůžete jíst a mohou pohostit něčím jiným.

A6, 84 stran, zakoupíte jako vždy ve vegetariánském internetovém obchodě www.bioobchod.cz.
 Dotazník není zadán


Napište svůj názor

*
*
*
*

* Vložením jakékoliv odpovědi se celé téma posune nahoru jako nejnovější, nevkládejte proto reakce na jiné téma bez použití odkazu 'odpovědět'.


Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.