Veganské sýry Cheezly konečně v ČR!

BIOOBCHOD.CZ přináší do ČR výborné veganské sýry Cheezly, které jsou v zahraničí proslulé svou výbornou chutí a kvalitou. Od dubna navíc budou v BIO kvalitě. Dostupné jsou v pěti druzích: čedar, mozzarella, česnek s bylinkami, šunkový a nacho v mexickém stylu. Všechny sýry jsou bez mléka, bez laktózy, bez cholesterolu, bez lepku, bez ztužených tuků, bez přídavných barviv či konzervantů a samozřejmě bez geneticky modifikovaných surovin! Jsou tedy vhdoné nejen pro vegany a vegetariány, ale i pro osoby s nesnášenlivostí lepku či laktózy, ale i pro každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl a nechce mít na talíři utrpení zvířat.

Cheezly jsou výborně chutnající sýry, které se hodí pro všemožné použití, včetně rozpékání na pizze a těstovinách! Jsou dobré i do zeleninových salátů, na chléb nebo jako příloha, rozmixované na výborné sýrové omáčky a dresingy. Od té doby, je na trhu Cheezly, se již nemusíte ochuzovat o pochoutky, které máte rádi - snadno je nyní nahradíte!

Všechny veganské sýry Cheezly a další výborné zahraniční chlazené výrobky zakoupíte přímo ve vzorkové prodejně dovozce BIOOBCHOD.CZ v Praze 2, Bělehradská 71, přímo na zastávce tramvaje Bruselská (tram 6 a 11), www.bioobchod.cz. Dostupné jsou v omezené míře také v dalších pražských prodejnách jako Biosoma - Háje, Rozmarýna či Country Life. Nebere-li je ještě vaše místní prodejna zdravé výživy, žádejte, ať je pro vás objednají!

Kromě výrobků Cheezly zakoupíte ve stejné prodejně také výrobky Wheaty pod sloganem "Wheaty je wheatečný" - www.wheaty.cz. Navštivte také stánek BIOOBCHOD.CZ na veletrhu Biostyl 9.-11.4. v Praze.Dotazník není zadán


Napište svůj názor

*
*
*
*

* Vložením jakékoliv odpovědi se celé téma posune nahoru jako nejnovější, nevkládejte proto reakce na jiné téma bez použití odkazu 'odpovědět'.


Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.