Skandál: zatčeni nepohodlní ochránci zvířat!

Co je nejhorší, zatčeným byla i přes absenci obvinění prodloužena vazba a jsou tedy stále drženi ve "Viennatanámu". Je to bezprecedentní porušování lidských práv v srdci civilizovaného světa, kde bychom to nečekali! Ukazuje to zřejmě, že hnutí ochránců zvířat je nyní tak silné, že významní aktivisté jsou někomu trnem v oku a systém jim potřebuje dát "na vyučenou".

Prosím podepište petici a pošlete emaily ministrům, což zvládnete vyplněním formuláře pod anglicky psaným textem na této stránce:

http://www.austriasolidarity.com/takingaction.php

Dejme najevo své znechucení a odpor proti praktikám, které s civilizovaným světem nemají nic společného, dejme najevo svůj protest proti tomu, že nepohodlní ochránci zvířat, kteří nebyli obžalováni z žádného trestného činu, jsou drženi spíše jako "političtí vězni" bez obvinění ve věznici a materiály mnoha organizací na ochranu zvířat byly policií prostě "ukradeny", aniž by sloužily ke kriminální činnosti. Bohužel toto se právě děje v tak civilizované zemi, za jakou jsme Rakousko měli :-(
Dotazník není zadán


Napište svůj názor

*
*
*
*

* Vložením jakékoliv odpovědi se celé téma posune nahoru jako nejnovější, nevkládejte proto reakce na jiné téma bez použití odkazu 'odpovědět'.


Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.