Kůň je chytré zvíře, ale Albert ho prodá na maso

Kůň je chytré zvíře, ale Albert ho prodá na maso

Proč, když je kůň nádherné chytré zvíře, nejsou tak posuzována i jiná zvířata? Stejně tak krávy jsou nádherná chytrá zvířata s vysokým sociálním cítěním a vjemy. Ale i prasata jsou inteligentní a krásná zvířata, která jsou vysoce čistotná a společenská. To, že si o prasatech či kravách člověk udělal představu, že jsou špinavá a žijí ve vlastních výkalech, je bohužel dáno prací samotného člověka: ani krávy, ani prasata se v přírodě ve špíně a výkalech neválejí. V malých klecích či kójích průmyslových velkochovů nebo i "domácích" statků ale nemají jinou možnost. Je to podobné, jako když za války žili ve špíně a výkalech vězení a koncentráků vězni, protože jim nic jiného nebylo umožněno.

 

Nejen koně jsou tedy nádherná chytrá zvířata. Potkat v přírodě krásné divoké prase nebo se na pastvině dívat do krásných velkých očí obrovské krávy, z jejíž vemena saje telátko, je nezapomenutelný zážitek. 

 

Proč si však lidé myslí, že mají právo jíst jiné tvory, je záhadou. Ani v Bibli o tom není ani zmínka.

 

Albert by měl vědět, že koňské maso nemá prodávat, ale stejně tak by všichni lidé měli vědět, že i ostatní zvířata jsou inteligentní a společenská. A pokud si my myslíme, že jsme lepší jen proto, že máme mobily, televize a auta, tak to jen ukazuje na to, že homo sapiens vrcholem stvoření stále ještě není...
Dotazník není zadán


panistefanin

  • 12:02
  • 2020-09-18
  • Sophie Miller (Anonym)

Ich danke Ihnen für die Information! Ich war auf der Suche nach und konnte nicht finden. Du hast mir geholfen! USD to MXN Odpovědět...

carpet cleaning York

  • 15:37
  • 2020-05-11
  • saeed (Anonym)

carpet cleaning York Odpovědět...

Napište svůj názor

*
*
*
*

* Vložením jakékoliv odpovědi se celé téma posune nahoru jako nejnovější, nevkládejte proto reakce na jiné téma bez použití odkazu 'odpovědět'.


Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.