Jak to chodí na veganské svatbě :-)

Jak to chodí na veganské svatbě :-)

I svatební hostina jde udělat veganská - sami jsme se o tom přesvědčili na vlastní kůži a plné žaludky :-) Přinášíme vám malé fotosvědectví.

 

Nejdříve byla knedlíčková polévka - ale z rostlinných knedlíčků ;-)

Potom delikátní svíčková omáčka s knedlíčkem a plátkem marinovaného tofu...

A chutnalo nejen novomanželům...

Kuchař Víťa z Li-monády už krájí veganský dortík - s ovesnou smetanou, karobem a ovocem v agarové polevě!

Já chci ještě jeden kousek! :-)

Naštěstí mám ještě celý jeden dort :-)

Velké díky patří Víťovi z jablonecké Li-monády (zvolena vegetariánskou restaurací roku 2009), který se o nás všechny a o všechno jídlo tak dobře postaral a ještě k večeři nám uvařil velký hrnec seitanového gulášku, kterého si všichni přidávali až k prasknutí. Polévka, hlavní jídlo, dortík i večeře byla výborná a jsme rádi, že jsme si svatbu užili přesně tak, jak jsme chtěli. I přes menšinový podíl vegetariánů, chutnalo všem. Když se zpožděním vidím fotky, tak bych si dortík hned s chutí dal :-) Sákryš, nemluvme o jídle nebo začnu mít chutě... Pokud byste někdo chtěl catering na vaši svatbu, podívejte se na www.li-monada.cz, zvládli to poprvé s námi, tak to zvládnou znovu s vámi :-)

Jaké jsou vaše zkušenosti se svatbou? Měli jste také veganskou hostinu? Napište nám - pošlete fotky, ať se i ostatní vegani mohou podívat, že to tak také jde.
Dotazník není zadán


Napište svůj názor

*
*
*
*

* Vložením jakékoliv odpovědi se celé téma posune nahoru jako nejnovější, nevkládejte proto reakce na jiné téma bez použití odkazu 'odpovědět'.


Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.