ECO Cosmetics má certifikát VEGAN

ECO Cosmetics má certifikát VEGAN

Značka ECO COSMETICS zahrnuje řady:

- péče o obličej

- péče o tělo

- péče o vlasy

- dětská Baby řada

- ochranná Sluneční řada

Veškeré výrobky kromě balzámu na rty (se včelím voskem) nesou certifikát VEGAN a všechny mají certifikát ECOCERT pro kontrolovanou přírodní kosmetiku, zajišťující 100% přírodní původ. Výrobky velmi dobře snáší i osoby alergické nebo s citlivou pokožkou.

Na českém trhu je jen několik málo firem, které některé ze svých výrobků certifikují logem VEGAN. Jedná se o několik výrobků Alverde a některé výrobky Lavery. Nicméně Lavera neváhá u některých výrobků zaručovat veganské složení a u jiných dávat karmín nebo shellac, které jsou pro vegany naprosto nepřijatelné! (* jedná se o řady dekorativní kosmetiky - rtěnky, řasenky, kajaly, ale i o některé druhy vlasové kosmetiky).

Značka ECO COSMETICS se snaží být "co nejčistší" a proto ani nevyvíjí výrobky, které by používaly suroviny z mrtvých zvířat, ale ani vůbec jakékoliv živočišné suroviny jako lanolin, mléko apod. Jedinou výjimkou je balzám na rty se včelím voskem. Veškeré ostatní výrobky jsou certifikovány logem VEGAN.

Výrobky ECO COSMETICS můžete zakoupit v eshopu www.bioobchod.cz nebo v některých dobře zásobených prodejnách biopotravin a zdravé výživy. Aktuální seznam naleznete na stránkách dovozce www.bionatur.cz. Pokud máte ve svém okolí prodejnu, která ještě výrobky ECO COSMETICS neprodává, neváhejte jim dát tip a podpořte tak rozšíření veganských výrobků ve vašem okolí!
Dotazník není zadán


Napište svůj názor

*
*
*
*

* Vložením jakékoliv odpovědi se celé téma posune nahoru jako nejnovější, nevkládejte proto reakce na jiné téma bez použití odkazu 'odpovědět'.


Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.