Akce pro čtenáře vegan.cz - Sheese s 10% slevou

Akce pro čtenáře vegan.cz - Sheese s 10% slevou

Co je jedním z nejčastějších důvodů, proč se nehodláme vzdát mléčných výrobků? Že neexistuje žádná přijatelná bezmléčná alternativa k sýrům. Tak na to zapomeňte, to už neplatí! Bute Island Foods nyní nabízí 9 druhů rostlinných sýrů Sheese. 100% bezmléčná alternativa k sýrům je tu! Takže nyní si klidně můžete nastrouhat Mozzarellu na těstoviny či pizzu. Můžete si ze Sheese udělat delikátní sýrové omáčky, použít Sheese do toastů či spolu s kyselou okurkou do sendvičů. Stejně tak si můžete vychutnat Eidam a Goudu jen tak, s kouskem křupavého chlebíčku k příjemnému večernímu posezení. Můžete si udělat salátovou bagetu s Cheshire Sheese nebo si vychutnat Cheddar Sheese jako součást pořádného výživného oběda. Nemusíte se vzdávat vašich oblíbených sýrů – zkrátka si je užijte v podobě sýrů Sheese, které jsou bez mléka i bez lepku a ještě si můžete být jisti, že žádná zvířata netrpěla kvůli vašim chuťovým buňkám. Bon apetit! Dobrou chuť, usmějte se a řekněte Sheese! 

Chcete vyzkoušet sojové rozpékatelné sýry Sheese? Pro čtenáře vegan.cz je zde speciální akce, kdy při zakoupení jakýchkoliv 3ks sýrů Sheese obdržíte v partnerských prodejnách slevu 10% při předložení tohoto článku. Jak na to? 1) Vytiskněte si tento článek, 2) Navštivte jakoukoliv prodejnu BIOOBCHOD.CZ, 3) Dostanete na pokladně 10% slevu na vybrané výrobky Sheese a 4) doma si je můžete užívat! Sheese jsou skotské veganské sýry, které jsou dostupné v 9 tuhých variantách (rozpékatelné tuhé sýry, vhodné do toastů, sendvičů či na zeleninové pokrmy), nebo v 5 druzích roztíratelných sýrů. 

Všechny výrobky Sheese jsou: bez vajec a bez mléka – bez laktózy – bez lepku – bez ztužených tuků

Výhradní dovozce do ČR a SR: BIOOBCHOD.CZ s.r.o. – tel. +420 773 509 609 – www.sheese.cz

Zakoupíte v prodejnách BIOOBCHOD.CZ ve městech:

Praha 2 - Bělehradská 71
Praha 4 - metro Háje
Hradec Králové - Chelčického 280
Trutnov - Jihoslovanská 29
Dvůr Králové - Švehlova 49
Jaroměř - Náměstí ČSA 21

Akce platí do 30.6.2011.Dotazník není zadán


Thanks

 • 04:17
 • 2020-09-09
 • jennylee (Anonym)

best manicure campbell Odpovědět...

Thanks

 • 05:08
 • 2020-09-08
 • henrywang (Anonym)

auto body repair Odpovědět...

diesel mechanic in Tacoma

 • 17:58
 • 2020-07-08
 • diesel mechanic in Tacoma (Anonym)

We offer one off services, and can also provide a mobile fleet service, or mobile mechanic, for ongoing fleet repair and maintenance. If you need mobile heavy equipment repair in Tacoma, diesel mechanic in Tacoma Odpovědět...

carpet cleaning cambridge

 • 15:39
 • 2020-05-11
 • saeed (Anonym)

carpet cleaning Cambridge Odpovědět...

Napište svůj názor

*
*
*
*

* Vložením jakékoliv odpovědi se celé téma posune nahoru jako nejnovější, nevkládejte proto reakce na jiné téma bez použití odkazu 'odpovědět'.


Nařízení EU o ochraně osobních údajů

Tato webová aplikace Sonic.cgi splňuje požadavky pro GDPR. Aktuální informace naleznete zde.